Nowe lokale z możliwością pełnego dostosowania
Gdańsk / Siedlce Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 06:02
12 000 000 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Biura i lokale / Sprzedaż
- Przeznaczenie:Inne przeznaczenie
- Powierzchnia:800 m2
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 12 000 000 zł
Opis oferty
Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonałainwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej!
Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego
odbiór planowany jest na przełom 2026/2027 roku.
Na wyższych kondygnacjach powstanie aż 140 mieszkań na wynajem, co
zapewni stały ruch klientów i ogromny potencjał dla gastronomii,
usług i handlu.
Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 1776 m² (możliwość zakupu
całości bądź podziału na mniejsze lokale od 200 do 800 m²) -
dostępna również opcja wynajmu
Lokalizacja: Parter i poziom -1, bezpośrednio przy jednej z
najbardziej ruchliwych ulic w Gdańsku - ul. Kartuskiej
Przeznaczenie: Głównie gastronomia, lecz jest możliwość
rozważenia innych usług
Dostęp do mediów: Gaz ziemny, pełne przyłącza
Parking: Podziemny parking na ponad 70 samochodów
Dostosowanie: Budynek w trakcie budowy - możliwość pełnej
personalizacji lokalu pod nowego właściciela
Cena: ofertowa cena za m² to 15.000 zł netto przy sprzedaży oraz 60
zł netto przy wynajmie
To doskonała okazja zarówno dla inwestorów, jak i przedsiębiorców
szukających lokalu w strategicznej lokalizacji. Skontaktuj się, aby
poznać szczegóły!
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdańsk
Kategoria: Nieruchomości » Biura i lokale » Sprzedaż
Cena: od 10200000 zł do 13800000 zł Powierzchnia : od 680 m2 do 920 m2