Nowe lokale z możliwością pełnego dostosowania

Gdańsk / Siedlce
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026  05:45
26 640 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Biura i lokale / Sprzedaż
  • Przeznaczenie:Inne przeznaczenie
  • Powierzchnia:1776 m2
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała
inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej!

Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego
odbiór planowany jest na przełom 2026/2027 roku.

Na wyższych kondygnacjach powstanie aż 140 mieszkań na wynajem, co
zapewni stały ruch klientów i ogromny potencjał dla gastronomii,
usług i handlu.

Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 1776 m² (możliwość zakupu
całości bądź podziału na mniejsze lokale od 200 do 800 m²) -
dostępna również opcja wynajmu

Lokalizacja: Parter i poziom -1, bezpośrednio przy jednej z
najbardziej ruchliwych ulic w Gdańsku - ul. Kartuskiej

Przeznaczenie: Głównie gastronomia, lecz jest możliwość
rozważenia innych usług

Dostęp do mediów: Gaz ziemny, pełne przyłącza

Parking: Podziemny parking na ponad 70 samochodów

Dostosowanie: Budynek w trakcie budowy - możliwość pełnej
personalizacji lokalu pod nowego właściciela

Cena: ofertowa cena za m² to 15.000 zł netto przy sprzedaży oraz 60
zł netto przy wynajmie

To doskonała okazja zarówno dla inwestorów, jak i przedsiębiorców
szukających lokalu w strategicznej lokalizacji. Skontaktuj się, aby
poznać szczegóły!
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdańsk
Kategoria: Nieruchomości » Biura i lokale » Sprzedaż
Cena: od 22644000 zł do 30636000 zł Powierzchnia : od 1510 m2 do 2042 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Konto firmowe
Na Lento.pl od 27 wrz 2022
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków