Więcej niż windykacja- Windykacja Trudna .

Dodane: Czwartek, 18 Październik, 2018  09:47
  • Kategoria: Usługi i firmy / Usługi prawne i księgowe

Opis oferty:

Windykacja trudna - bicz na niesolidnych , nieuczciwych dłużników, którzy swoim celowym działaniem oddalili skutecznie egzekucję komorniczą i wytrącili jakiekolwiek argumenty wierzycielowi na pozytywną windykację w przyszłości.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku świadczymy usługi profesjonalnej skutecznej, całkowicie nowatorskiej formy windykacji należności - w szczegółności windykacji trudnej.

Po pierwsze:
Jeżeli dysponujecie Państwo prawomocnym wyrokiem sądowym (nie starszym niż 10 lat), jest to sprawa dla nas. Z doświadczenia odmawiamy Państwu w pierwszej kolejności pójście do komornika. Dlaczego?. Nie masz pewności czy dłużnik zdążył ukyć swój majątek i przedsięwziął takie działania, które spowodowały windykację niemożliwą do zrealizowania. W gruncie rzeczy zaczynamy się tam, gdzie komornik się kończy. Specjalizujemy się w windykacji trudnej, w której działania komornicze są najzwyczajniej mówiąc bardzo ograniczone. U nas brak takich ograniczeń.

Po drugie:
Jeśli sprawa nie została jeszcze złożona do sądu , a zależy Państwu na czasie i ograniczeniu kosztów windykacji – jesteśmy po to, by Wam to ułatwić. Znamy przewlekłość spraw w naszym kraju. A w tym czasie wiele rzeczy może się zmienić na niekorzyść wierzyciela. Po co ryzykować ? Powierzając sprawę nam zyskują Państwo czas, a co za tym idzie również i pieniądze. Czas to pieniądz - dosłownie i w przenośni. Przechodzimy od razu do praktycznego działania.

Podstawą naszych działań jest przede wszystkim sprawdzone know how – to przewaga jakościowa nad dłużnikiem. Skuteczna realizacja zlecenia trwa wtedy nierzadko mniej niż miesiąc czasu. Dzięki nowatorskim przedsięwzięciom Kancelaria Beynar Finance wypełnia lukę na rynku windykacji, a mowiąc dokładnie w odzyskiwaniu wierzytelności w sprawach trudnych. Z roku na rok coraz szersze grono wierzycieli dostrzega potrzebę skorzystania z takich usług. Oferujemy naszym klientom większe spectrum działań niż działania komornicze. Z doświadczenia wiemy jak myśli i działa dłużnik ( komornik ma ograniczone działania ) i tę wiedzę wykorzystujemy na co dzień, co przekłada się na wymierne korzyści dla naszego zleceniodawcy. Wszelkie działania korespondują z wysoką kulturą biznesową.

Motto naszych działań jest proste: Nie ma sprytnych dłużników , są tylko źle sprawdzeni. Stąd właśnie nasza determinacja i skuteczność.

Odzyskaj dług i poleć nas innym!

Kancelaria Beynar Finance
www.beynar-finance.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gdańsk / Śródmieście
Kancelaria Beynar-Finance
Na Lento.pl od 17 maj 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie