Tancerka / Hostessa - praca stała lub dodatkowa

Odświeżone: Środa, 27 Marzec, 2024  11:40

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:8000 zł
  • Płaca brutto max.:20000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Gastro Protect

Opis oferty pracy

Hej!

Od jakiegoś czasu myślisz o pracy w klubie?

Sprawdź co oferujemy.

Możemy umówić się na niezobowiązującą rozmowę online lub stacjonarnie. :)

Jeśli uwielbiasz tańczyć albo chciałabyś się nauczyć, zarazem świetnie zarabiając przyjdź do pracy do nas!

Poszukujemy Tancerek do pracy w najlepszych klubach w Trójmieście

Świetny, młody, zespół czeka na Ciebie!

Bardzo atrakcyjne zarobki: 8000-20000 PLN miesięcznie.

Jeśli jesteś otwarta, lubisz dbać o swój wygląd, kokietować i zastanawiasz się czy nie zarobić na tym dużych pieniędzy? Podejmij prace w stabilnej firmie, która zatrudnia na umowę, daje ubezpieczenie, wypłaty co tydzień zawsze na czas, wieloletnie doświadczenie i uczciwe warunki współpracy.

** Jeśli nie masz doświadczenia to spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy :)

Zakres obowiązków i warunki pracy:

Wykonywanie pokazów tańca pole-dance/exotic na sali oraz tańce VIP
Rozmowa z gośćmi klubu i towarzyszenie im przy stolikach
Praca w trybie nocnym
*Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana ;)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia ze zdjęciem lub linkiem do fb/insta/tiktoka itp na OLX albo napisać SMS z dopiskiem tancerka/hostessa na numer podany w ogłoszeniu - oddzwonię :)

Gwarantujemy:

umowę z ubezpieczeniem na czas nieokreślony
elastyczny grafik
wysokie zarobki
wynagrodzenie tygodniowe
wysoka dbałość o bezpieczeństwo i komfort pracy,
zespół mega sympatycznych ludzi.
W klubie jest tylko taniec, nie prowadzimy żadnych dodatkowych usług.

Zatrudniamy tylko osoby pełnoletnie.

Do usłyszenia!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdańsk w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Gastronomia / Hotelarstwo

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gastro
Konto firmowe
Na Lento.pl od 18 lut 2022
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków