Sprzedam bo nie noszę

Gdańsk / Stogi z Przeróbką
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Sobota, 04 Kwiecień, 2026  13:50
150 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Ubrania / Damskie
  • Stan:Nowe
  • Rozmiar:XL

Opis oferty

Mam na sprzedaż spodnie z poliestru kupione na jony butik 1 para brązowe ze ściągaczami na dole typu alladynki,2 para karmelowe cygaretki,3 para czarne po bokach białe lampasy na dole mankiety z wstawionymi gumkami
MAGDALENA
Konto prywatne
Na Lento.pl od 05 gru 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków