Sprzedam bo nie noszę
Gdańsk / Stogi z Przeróbką Pokaż na mapie ›
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Sobota, 04 Kwiecień, 2026 13:50
150 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Ubrania / Damskie
- Stan:Nowe
- Rozmiar:XL
- Cena: 150 zł
- Możliwy odbiór osobisty
Opis oferty
Mam na sprzedaż spodnie z poliestru kupione na jony butik 1 para brązowe ze ściągaczami na dole typu alladynki,2 para karmelowe cygaretki,3 para czarne po bokach białe lampasy na dole mankiety z wstawionymi gumkamiMAGDALENA
Konto prywatne
Na Lento.pl od 05 gru 2024
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie





