Ragdoll Gdańsk

Dodane: Środa, 26 Luty, 2020  16:32
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Koty
  • Rasa:Ragdoll
  • Cena: 1 500 zł

Opis oferty:

RODOWÓD;
Polska Federacja Felinologiczna ,
Polski Związek Felinologiczny w Warszawie ,
hodowla " trójm-futrzaki*pl
Gdański - Wrzeszcz
Badania Genetyczne POLSKA LABOKLIN
Badany KOT jest homozygotą pod względem prawidłowego genu i nie jest nosicielem mutacji w genie MYBPC3 (R820W0,która jest odpowiedzialna za występowanie kardiomiopatii przerostowej
KOT jest w 100 % RAGDOLLEM , badania do wglądu .
KOT jest po badaniach, z chipem , wynik Genotyp; N/N
KOT, nie jest nosicielem mutacji w GENIE MYBPC3,
TYP dziedziczenia ; autosomalny DOMINUJĄCY .

...kilka słów o kotach..:)

Rezerwacja;
zapraszam do osobistego wyboru, rezerwacji
Kota " na kolana" pod koniec LUTEGO- ostatni weekend ....
/ Jeden chłopiec i są dziewczynki../
koszt w całości wraz z książeczką i badaniami - 1500 zł

Ragdolle są wyjątkowo spokojne i łagodne. Mówi się o nich, że są kocią arystokracją , która czuje swoją wartość. Dorosłe koty tej rasy nie mają potrzeby wspinania się po wyższych partiach mebli, wieszania na firankach czy drapania mebli.

Ragdolle dobrze czują się również w małych mieszkaniach, jeśli tylko mają odpowiednie towarzystwo i zabawki.

Koty rasy Ragdoll są niezwykle kontaktowe, nieustannie domagają się naszej uwagi. Dlatego powinniśmy być przygotowani na ciche miauknięcia i delikatne muśnięcia łapką zachęcające do czułości.

Ragdoll nie należy jednak do kotów uciążliwych , dlatego możemy być pewni, że nie będzie nam się narzucał , jeśli nie mamy na to chęci lub czasu .

Ragdoll to kot niezwykle czuły, delikatny pełen wdzięku i elegancji.

Ragdolle uwielbiają towarzyszyć w wykonywaniu wszelkich czynności domowych, a po ciężkim dniu chętnie obejrzą wieczorny seans przytulone do swojego opiekuna.

Niezwykłą cechą tych kotów jest to, że mają one zdolność pełnej synchronizacji z trybem życia swojego właściciela. Oznacza to, iż Ragdoll przyjmuje nasz rytm życia , dostosowując swój czas snu i aktywności do naszego. Doświadczamy tego szczególnie , gdy odmiennie od innych kotów przesypiają z nami całą noc. Oczywiście wymaga to czasu na dostosowanie, dlatego nie wymagajmy tego od dopiero co przywiezionego kociątka.

Małe Ragdolle , są tak samo energiczne i skore do zabaw jak kociaki innych ras . Lecz Ragdoll wyrasta z takich zachowań i wraz z upływem czasu staje się kotem coraz bardziej dostojnym i zrównoważonym. Dorosły Ragdoll to „siła spokoju”, jednak zachęcony do zabawy, będzie w niej uczestniczył z pełnym zaangażowaniem.

Ragdoll sprawdza się w roli podróżnika, dlatego może uczestniczyć we wszystkich rodzinnych wyjazdach, niezależnie od środku transportu. Ponieważ Ragdoll przywiązuje się wyłącznie do człowieka (tu ujawnia się jego „psi charakter”), dlatego miejsce ma dla niego drugorzędne znaczenie.

Ragdolla możemy zabrać do hotelu, gdzie nie spustoszy nowego otoczenia .
Ragdolle to koty wymarzone dla dzieci.

Koty tej rasy bardzo lubią dzieci, które dzięki temu uczą się opieki oraz odpowiedzialności nad swoim pupilem, co jest niezwykle ważną lekcją szacunku i odpowiedzialności. Ogromna wyrozumiałość tych kotów pozwala na głośne zabawy i hałas i nie zniechęci Ragdolla do kontaktu z dziećmi. Gdy czułość dzieci jest zbyt intensywna w czasie zabawy z kotkiem , możemy nie obawiać się o bezpieczeństwo dziecka ale raczej o Ragdolla, który ze stoickim spokojem i opanowaniem , bez agresji poszuka sobie spokojniejszego miejsca. Trzeba jednak pamiętać, iż teoria, że Ragdolle nie odczuwają bólu jest całkowicie fałszywa !!! i jak każde żywe stworzenie koty odczuwają ból, przed którym powinniśmy je chronić. Te cechy rasy przesądziły o tym, że koty te wykorzystuje się do felinoterapii.

Spokój tych kotów uspokaja nie tylko nadpobudliwe dzieci,ale również niezwykle wpływa na dorosłych ludzi, prowadzących stresujący tryb życia lub walczących z depresją.

Sposób na samotność naszego kota ,gdy nie ma nas w domu? DRUGI KOT

Nazwa stowarzyszenia (związku) Polski Związek Felinologiczny

Nazwa hodowli " Trójm-futrzaki*.pl

Badania na miejscu .
Gdańsk - Wrzeszcz.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gdańsk / Wrzeszcz
andrzej
Na Lento.pl od 18 cze 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń