Praca Wicedyrektor Przedszkola Publicznego

Dodane: Czwartek, 26 Listopad, 2020  15:25
  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Fundacja Pozytywne Inicjatywy

Opis oferty pracy:

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza nabór na stanowisko
Wicedyrektora ds.pedagogicznych w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 4 w Gdańsku, przy ul.Świętokrzyskiej 23
Opis stanowiska:
-zarządzanie placówką przedszkolną podczas nieobecności dyrektora przedszkola,
-realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
-współorganizowanie pracy placówki,
-sprawowanie nadzoru pedagogicznego,
-współpraca w rekrutacji dzieci do przedszkola,
-współpraca z rodzicami,
-współpraca z nauczycielami i specjalistami w placówce.

Wymagania niezbędne:
-posiadanie co najmniej czteroletniego stażu pracy na stanowisku nauczyciela,
-posiadanie stopnia nauczyciela kontraktowego
-wykształcenie co najmniej wyższe zawodowe (licencjat) ,
-posiadanie przygotowania pedagogicznego i kwalifikacji do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu.

Oferujemy:
-umowę o pracę na czas nieokreślony,
-wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
-pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole,
-możliwość optymalnego rozwoju zawodowego,
-pogłębianie wiedzy z zakresu współczesnej pedagogiki,
-dofinansowanie karty programu MultiSport.

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV na adres mailowy: @
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gdańsk / Gdańsk Południe
Dyrektor przedszkola
Na Lento.pl od 10 wrz 2020
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków