Pielęgniarka w projekcie TPK - praca zdalna

Odświeżone: Środa, 17 Kwiecień, 2024  03:02

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: PZU Zdrowie

Opis oferty pracy

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Twój zakres obowiązków:
Odbieranie połączeń przychodzących od pacjentów
Przeprowadzenie wywiadu medycznego z pacjentem.
Sporządzenie dokumentacji medycznej na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego.
Udzielanie teleporad pielęgniarskich i/lub przekierowanie pacjenta na teleporadę lekarską.

Nasze wymagania:
Masz aktualne prawo wykonywania zawodu, ubezpieczenie OC oraz certyfikat do wytwarzanie dok. medycznej.
Znasz zasady i przepisy prawne obowiązujące w zakresie realizacji świadczeń opieki zdrowotnej.
Cechuje Cię empatia i kultura osobista.
Umiesz budować pozytywne relacje, zarówno z personelem jak i pacjentem, jesteś nastawiony/a na wysoką jakość obsługi.
Potrafisz organizować swoją pracę oraz pracować w zespole.
Masz chęci rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.
Masz dostęp do stałego łącza internetowego lub posiadasz Internet mobilny z szybkim transferem.
Komunikujesz się w języku ukraińskim – nie wymagamy płynnej i poprawnej znajomości, dla nas liczy się komunikacja z pacjentem i to, żeby udzielić pomocy.

To oferujemy
Praca w PZU Zdrowie -prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji.
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
Wsparcie doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu medyków. Nauczymy Cię obsługi systemów potrzebnych do pracy oraz jak prowadzenia rozmowy przez telefon z pacjentem.
Nasz zespół to połączenie doświadczenia i debiutu– dlatego poszukujemy osób zarówno z wieloletnim stażem jak i bez doświadczenia w zawodzie.
Praca zdalna w godzinach 18:00-08:00 oraz święta i weekendy 24/7.
Możliwość połączenia pracy w PZU Zdrowie z pracą zawodową – wielu medyków, którzy z nami współpracują pracują również stacjonarnie w placówkach medycznych itp.. Nie wymagamy pełnej dyspozycyjności – Ty decydujesz ile godzin chcesz przepracować w danym miesiącu, wymagamy dyspozycyjności min. 60 godzin w miesiącu.
Ty wybierasz formę zatrudnienia – B2B lub UZ.
Praca oraz szkolenie przeprowadzone jest w formie zdalnej, a PZU Zdrowie zapewni wymagany sprzęt - komputer, słuchawki itp.
Wewnętrzne szkolenia z zakresu umiejętności miękkich.
Możliwość skorzystania z pakietu medycznego w PZU Zdrowie.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdańsk w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Zdrowie / Uroda

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
PZU Zdrowie
Konto firmowe
Na Lento.pl od 10 sie 2023
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków