Operator Produkcji (2 dni pracy/2 dni wolne)

Odświeżone: Piątek, 19 Kwiecień, 2024  08:05

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: EWL S.A.

Opis oferty pracy

Dla naszego klienta, lidera w produkcji rur z tworzyw sztucznych, poszukujemy 4 osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
• Przygotowanie materiałów do produkcji
• Nadzór nad procesem produkcji
• Prace fizyczne przy użyciu elektronarzędzi (szlifierka, piła, itp.)
• Kontrola wizualna wyprodukowanego elementu

Od Ciebie oczekujemy:
• Podstawowej znajomości rysunku technicznego i umiejętności obsługi narzędzi
• Doświadczenia w pracy przy produkcji lub pracy fizycznej – min. 6 miesięcy
• Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (5:40-17:40,17:40-5:40, Wolne, Wolne, 5:40-17:40, 17:40-5:40, Wolne, Wolne itd.)

Pracodawca chce Ci zaoferować:
• Umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
• Po 8 miesiącach umowa na czas nieokreślony
• Wynagrodzenie miesięczne: 5000zł brutto + dodatek do 600zł miesięcznie + premia do 15% (łącznie do 6350zł brutto!)
• Możliwość douczenia i dalszego rozwoju
• Benefity: dodatkowy płatny dzień wolny, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, dostęp do kafeterii, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do aplikowania przez przycisk APLIKUJ
Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego po więcej informacji: 663 - pokaż numer telefonu -

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdańsk w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca fizyczna

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 17 sty 2024
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków