Odszkodowania po wypadku w pracy

Dodane: Sobota, 24 Październik, 2020  14:37
  • Kategoria: Usługi / Usługi prawne i księgowe
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Wypadek przy pracy jest nagłym zdarzeniem wywołanym przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć. Zdarzenie miało związek z pracą, a dokładnie nastąpiło podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych, ale również czynności na rzecz pracodawcy (nawet bez polecenia).
Oprócz odszkodowania z ZUS-u, możesz starać się również o odszkodowanie od pracodawcy, wypłatę środków, umożliwiających zmianę zawodu czy renty z tytułu niezdolności do pracy.
Jeśli na skutek wypadku przy pracy doszło do śmierci pracownika , o wypłatę należnych świadczeń mogą starać się członkowie jego rodziny.
Wiele osób nie wie jak uzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy. Dlatego poszkodowanym w wypadkach w pracy oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej.
Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony. Dla naszych Klientów wygraliśmy już wiele spraw o odszkodowania powypadkowe w pracy.
Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie powypadkowe skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.
Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju .
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gdańsk
Grzegorz
Na Lento.pl od 17 sty 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia