Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, Dolny, Aleja Gen. Józefa Hallera

Dodane: Wtorek, 19 Maj, 2026  16:01
849 000 zł
13266 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:64 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Zabudowa:Kamienica
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:2 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1936
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.

Gdańsk Wrzeszcz | ul. gen Józefa Hallera

Trzypokojowe, funkcjonalne 64,02 m² na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku przy ul. Józefa Hallera. Mieszkanie do odświeżenia, bezczynszowe, z rzadkim w tej lokalizacji zestawem atutów: duży taras z wyjściem z salonu, ogród, garaż oraz doskonała komunikacja. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Szybkie fakty

• Pokoje: 3 (salon + 2 sypialnie)
• Metraż: 64,02 m²
• Piętro / budynek: 1/2, kameralny, rok budowy 1936
• Stan: do remontu
• Czynsz: brak (mieszkanie bezczynszowe)
• Opłaty za wodę, prąd i gaz według rzeczywistego zużycia
• Taras: przestronny, z ekspozycją na ogród
• Ogród: przynależny, dostępny z poziomu parteru
• Parking: miejsce postojowe w wolnostojącym blaszanym garażu
• Dodatkowo: ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem

Mieszkanie

• Salon z wyjściem na duży taras - idealna przestrzeń do wypoczynku z widokiem na zieleń.
• Dwie nieprzechodnie sypialnie - funkcjonalny układ, szczególnie atrakcyjny pod wynajem.
• Oddzielna kuchnia - komfortowa i praktyczna na co dzień.
• Łazienka oraz przedpokój.
• Lokal do odświeżenia, co pozwala na aranżację według własnych potrzeb lub szybkie przygotowanie pod inwestycję.