Mieszkanie Gdańsk Śródmieście, Sienna Grobla
Gdańsk / Śródmieście Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 21 Maj, 2026 04:14
1 120 000 zł
17500 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:64 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Apartamentowiec
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2026
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 120 000 zł / 17500 zł/m2
Opis oferty
Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta — wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu.Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji.
Atuty inwestycji:
- Lokalizacja nad Motławą, tuż przy Starym Mieście w centrum Gdańska.
- Komfort podnoszą drewniane okna i rolety zewnętrzne, a w wybranych lokalach dostępna jest instalacja klimatyzacji.
- Inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami i bezpieczeństwem, zdalnie sterowany z aplikacji.
- Luksusowe lobby z portierem oraz strefa fitness dla mieszkańców.
Układ mieszkania:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym,
- 2 sypialnie,
- 2 łazienki,
- przedpokój,
- loggia.
Dodatkowe informacje:
Lokal sprzedawany jest wraz z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym.
Piętro: 2/6
Liczba pokoi: 3
Termin realizacji inwestycji: 4Q2026
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod podany niżej numer.
Serdecznie zapraszamy na prezentacje inwestycji!
Osoba do kontaktu: Przemysław Borawski
Tel. +48 572 - pokaż numer telefonu -
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Numer oferty: 872 - pokaż numer telefonu -
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 952000 zł do 1288000 zł Powierzchnia : od 54 m2 do 74 m2