Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Kołobrzeska

Dodane: Poniedziałek, 18 Maj, 2026  17:42
660 000 zł
15349 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:43 m2
  • Liczba pokoi:1 pokój
  • Zabudowa:Inne
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:4 piętra
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1966
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

1 PIĘTRO I 2 POKOJE | OSOBNA KUCHNIA | GDAŃSK PRZYMORZE | INWESTYCJA | BLISKO MORZA

Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim Przymorzu przy ul. Kołobrzeskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.

MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:

- salonu z wyjściem na balkon,
- sypialni,
- oddzielnej w pełni wyposażonej kuchni z oknem oraz meblami i sprzętem AGD,
- łazienki z wanną,
- funkcjonalnego przedpokoju z miejscem do przechowywania.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 2 m2.

STAN MIESZKANIA:

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Idealne dla singla, pary, również jako inwestycja (wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy).

LOKALIZACJA:

Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej dzielnicy. Idealna lokalizacja łączy spokój z bliskością morza i doskonałą komunikacją z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, punkty usługowe i szkoły. To cicha i zielona okolica z dostępem do wszystkich miejskich udogodnień.

Dodatkowe atuty:

- dwa niezależne, ustawne pokoje,
- cicha i spokojna okolica z dużą ilością zieleni,
- klatka schodowa czysta i zadbana,
- pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców,
- niskie koszty utrzymania.

Mieszkanie dostępne od zaraz!