Logopeda - Praca zdalna - Cała Polska

Odświeżone: Piątek, 06 Wrzesień, 2024  09:55

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:100 zł
  • Płaca brutto max.:150 zł
  • Wynagrodzenie:godzinowo
  • Pracodawca: Logopasja sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Wakacje na półmetku! A to oznacza, że potrzebna jest nam Twoja pomoc!

Zapraszam Cię serdecznie, abyś dołączyła do naszego zespołu terapeutycznego! Pracujemy w formie zdalnej z sukcesami już od wielu lat (od 2015!). Aktualnie obsługujemy około 200 rodzin miesięcznie, a w zespole jest 14 osób. Naprawdę warto do nas dołączyć :-)

Nasza metodologia pracy zdalnej jest unikatowa. Mamy opracowaną własną systematykę pracy oraz materiały, które nie są dostępne w żadnej książce, sklepie czy na szkoleniu. Wiele się od nas nauczysz i Twoja kariera zawodowa nabierze zupełnie innego wymiaru. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz uważnie i sumiennie podchodzić do powierzonych Ci zadań. Sporo wymagamy, ale też dużo dajemy w zamian!

Aktualizacja 26 lipca 2024

Stanowisko: Logopeda praca zdalna

Miejsce pracy: Cała Polska (praca 100% zdalna)

Rodzaj pracy: 100% Zdalna. Umowa o świadczenie usług lub B2B. Działalność gospodarcza nie jest konieczna, ale będzie dla Ciebie na plus pod wieloma względami!

Czas pracy: Docelowo 30 - 40 godzin w miesiącu.

Zakres obowiązków:
- Praca z dziećmi z wadami wymowy,
- Tworzenie zajęć terapeutycznych w oparciu o innowacyjny system terapeutyczny oraz z wykorzystaniem naszej autorskiej bazy materiałów,
- Prowadzenie oraz nadzór terapii logopedycznej,
- Mentoring rodziców,
- Prowadzenie dokumentacji i pisanie raportów,
- Pogłębianie wiedzy z zakresu metod terapii,
- Utrzymywanie kontaktu z klientami.

Wymagania:
- Pełne wykształcenie logopedyczne,
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w zawodzie logopedy,
- Możesz poświęcić od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo na pracę zdalną,
- Rzetelność, terminowość oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem,
- Podstawowa umiejętność korzystania z komputera, programów z pakietu Office, poczty e-mail oraz komunikatora internetowego etc.,
- Konieczny jest komputer z dostępem do Internetu oraz kamerką,
- Obowiązkowo rezydencja podatkowa w Polsce (nie możesz mieszkać za granicą).

Co możemy Ci zaoferować:
- Angażującą i satysfakcjonującą pracę bez wychodzenia z domu,
- Uczciwe wynagrodzenie,
- Możliwość nauki i rozwoju pod okiem specjalistów z naszego zespołu,
- Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu,
- Swobodę w planowaniu pracy i prawdziwe oddelegowanie odpowiedzialności,
- Elastyczność przy zwiększaniu liczby pacjentów,
- Autorską bazę tysięcy materiałów logopedycznych,
- Mentoring merytoryczny oraz wsparcie przy prowadzeniu terapii,
- Służbowy telefon,
- Bonusy zespołowe (książki, szkolenia, spotkania itd.)
- Umowę B2B, lub umowę o świadczenie usług.

Powodzenia!
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Na Lento.pl od 19 lut 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków