kierowca C+E,umowa o pracę, benefity

Odświeżone: Wtorek, 13 Luty, 2024  14:39

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Transport / Spedycja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

CELSA „Huta Ostrowiec” Sp. z o.o. wiodący producent stali - spółka należąca do CELSA Group prowadzi rekrutację do jednego z oddziałów złomowych na stanowisko:
KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
(miejsce pracy: Gdańsk)
WYMAGANIA:
• prawo jazdy kategorii C+E
• uprawnienia do przewozu rzeczy
• gotowość do pracy 2 – zmianowej
• karta kierowcy
• mile widziane uprawnienia HDS
ZAKRES ZADAŃ:
• wykonywanie przewozu złomu zgodnie z dyspozycją przełożonego
• ładowanie oraz rozładowywanie złomu
• wstępna ocena zgodności odbieranego złomu

OFERUJEMY:
• stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży
• pracę od poniedziałku do piątku w promieniu 120 kilometrów od siedziby oddziału.
• pozytywną kulturę pracy, opartą o nowoczesne metody zarządzania (TQM) wspieraną przez nasze wartości
• wynagrodzenie stałe + miesięczna premia regulaminowa
• nagroda „Hutnik”
• pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, zapomogi z okazji świąt)
• atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne
Wyrażam zgodę Celsa Huta Ostrowiec sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000123124 (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, w tym danych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu:
[ ] przeprowadzenia procesu rekrutacji,
[ ] na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Jednocześnie oświadczam, ze podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.
Celsa „Huta Ostrowiec Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Samsonowicza 2, 27-400 Ostrowiec Św., jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
• dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
• posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
• przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE.
Prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do przesłanego CV.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Gdańsk w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Transport / Spedycja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Celsa Huta Ostrowiec Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 31 maj 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków