Budujesz dom? - docieplaj poddasze celulozą nie wełną
Gdańsk Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 26 Marzec, 2025 07:55
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Usługi / Usługi remontowe i budowlane
Opis oferty
Docieplanie celulozą metodą blow-in insulation - czyli wdmuchiwanie granulatu celulozy to metoda pozwalająca na docieplenie takich przestrzeni jak:- poddasza, (użytkowe i niużytkowe - również kompleksowo w nowobudowanych domkach)
- skosy dachu, (w mieszkaniach na poddaszu i domkach)
- stropy i stropodachy,
- podłogi,
- ściany działowe i zewnętrzne (np. w kanadyjkach)
- wszelkie trudnodostępne przestrzenie wymagające docieplenia,
Metoda blow-in pozwala również na naprawę źle wykonanych dociepleń - likwidację mostkow termicznych poprzez uzupełnienie przestrzeni pomiędzy istniejacą izolacją z wełny mineralnej a płytą k-g - powstaje wtedy ciagła warstwa izolacji celulozowej.
Metoda jest szybka (nawet 150m2 w jeden dzień) , czysta (niewielkie ilości pyłu przy wierceniu otworów i wdmuchiwaniu) i mało inwazyjna (otwory 4-5cm - zaklejane przez nas - zostaje tylko przeszlifować i pomalować) - idealnie sprawdza się w zamieszkanych pomieszczeniach (nawet przy dzieciach).
Polecamy docieplenia celulozą - ekologicznym materiałem o świetnych właściwościach cieplnych (współczynnik cieplny 0,037) dźwiękoszczelnych, ogniochronnych (celuloza jest praktycznie niepalna - nasączona jest kwasem borowym) - celuloza jest również odporna na grzyby i szkodniki oraz świetnie radzi sobie z wilgocią.
GWARANTUJEMY NATYCHMIASTOWY EFEKT - WYRAŹNIE ODCZUWALNY WZROST TEMPERATURY W DOCIEPLANYCH POMIESZCZENIACH.
Ceny zależą od rodzaju i wielkości powierzchni oraz lokalizacji.
Działamy na terenie całej Polski z naciskiem na Warmię i Mazury.
Zapraszamy do zapytań.
696 - pokaż numer telefonu -
Wygraj z zimą i oszczędzaj na ogrzewaniu - czekając do wiosny czy lata tracisz Swoje pieniądze - przepłacasz za ogrzewanie.
Zapytaj o wolne terminy
Cena dotyczny swobodnego nadmuchu na nieużytkowe poddasze warstwy 15cm z gęstością 25 kg/m3.
W przypadku połaci dachu, podłóg .. należy wdmuchiwać z gęstością 40-45 kg/m3 - wtedy cena oscyluje w granicach 280-295 pln za m3.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Kenima
Konto firmowe
Na Lento.pl od 04 lut 2013
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook