Brukarz - Szwecja

Dodane: Środa, 18 Wrzesień, 2019  12:52
  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Sezonowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Recrew Hr

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta: szwedzkiej firmy specjalizującej się w wykonywaniu prac ziemnych szukamy pracowników na stanowisko:

BRUKARZ
Miejsce pracy: Szwecja - Tumba, Sztokholm

Zadania:
- układanie kostki brukowej
- prace ziemne
- prace ogólnobudowlane

Wymagania:
- doświadczenie przy układaniu kostki brukowej, montażu krawężników, obrzeży, umiejętność rozkładania podbudowy, ściąganie planty
- doświadczenie w pracach ziemnych, ogólnobudowlanych
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat B
- gotowość do wyjazdu po Świętach Wielkanocnych

Nasza oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy
- pełna opieka administracyjna
- organizacja wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: @ z nr ref: BRUK.SZWE bądź kontakt telefoniczny : 601 - pokaż numer telefonu - , 515 - pokaż numer telefonu - .


1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.


INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gdańsk
Recrew Hr
Na Lento.pl od 31 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń