Agencja Pracy Expert Job . Pracownicy z Ukrainy , Białorusi

Dodane: Środa, 14 Sierpień, 2019  15:04
Promowane Regionalne
  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Podstawowe

Opis oferty:

Agencja Pracy Expert Job zaprasza do zapoznania się z naszą szeroką ofertą świadczonych usług. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail. Pozdrawiamy serdecznie!


Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników, ale nie masz ani czasu, ani głowy, by się tym zająć? Zajmiemy się wszystkim !
Naszym celem jest znalezienie najlepszego kandydata do pracy w Twojej firmie. Na czym polega pośrednictwo pracy? Selekcjonujemy kandydatury przyszłych pracowników według zgłoszonych przez Państwa oczekiwań. Następnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. To od pracodawcy zależy, czy przedstawione mają być wszystkie kandydatury ewentualnych pracowników, czy tylko te, które my dobierzemy dla Państwa według wcześniej ustalonych kryteriów.

1) Wyszukujemy pracowników wg. kryteriów przekazanych przez klienta za pośrednictwem kwestionariusza pracodawcy.

2) Dostarczamy pracowników do pracodawcy na okres próbny wraz z dokumentami pozwalającymi legalnie zatrudnić cudzoziemca.

3) Jeśli podczas trwającego okresu próbnego, klient zrezygnuje z dalszego zatrudniania pracownika opłata nie będzie pobierana.

4) Po zakończeniu trwającego okresu próbnego ( w przypadku braku reklamacji ze strony klienta) wystawiamy klientowi fakturę .


Pozdrawiam Damian Barkovski
www.Expert-Job.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Gdańsk
Damian
Na Lento.pl od 06 lut 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń