Testerzy Wierności-detektyw

Dodane przez Biuro (Firma), Niedziela, 14 Styczeń, 2018  09:36

Opis oferty:

Dowody Zdrady.

Potrzebujesz powodu do rozwodu a twój partner/partnerka za nic nie chce do niego dopuścić?

Chcesz sprawdzić wierność partnera?

Pomożemy Ci!

Testerzy Wierności

Każdy z nas chce wiedzieć czy jego partner/partnerka jest wierny. Jednak nie każdy poprzestaje tylko na domysłach i podejrzeniach. Niektórzy szukają pomocy u Testerów Wierności.
Polacy zdradzają coraz częściej. Takie wnioski płyną z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej. Do kontaktów seksualnych po za małżeństwem przyznaje się aż 39% badanych. Z naszego doświadczenia zawodowego wiemy, że procent zdradzających osób jest o wiele większy. Testerzy Wierności są coraz bardziej popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku.

Kim są Testerzy Wierności?
Testerzy Wierności to nie przypadkowe osoby. Najczęściej są to ludzie ściśle powiązani z branżą detektywistyczną, aktorską oraz modelingu. Testerzy mają za zadanie przetestować konkretnego figuranta/figurantkę pod względem odporności na flirt, romans czy nie moralne propozycje. Testerzy nigdy nie idą z figurantem/figurantką do łóżka.
Testerzy do każdego zleconego zadania dokładnie się przygotowują poznają nawyki, ulubione miejsca, potrawy, muzykę itp. danego figuranta/figurantki. Jeśli nie posiadasz zbyt wielu informacji o danej osobie a chciał byś poddać ją testowi wierności nic się nie martw. Współpracujemy z Agencją Detektywistyczną która pomoże ustalić nam niezbędne informacje do wykonania zlecenia.

Czy warto wynająć Testerów Wierności?
Tak!
Dla czego?
Zdrada często wiąże się z rozstaniem bądź rozwodem a co za tym idzie utratą majątku bądź jego części, dzięki dostarczonym przez nas dowodom na niewierność Twojego partnera/partnerki jesteś na wygranej pozycji.
Nasi klienci cenią sobie anonimowość, skuteczność i szybkość naszych działań. Dla tego wiele kontaktów z klientem odbywa się telefonicznie bądź e-mailowo.

Zapraszamy do kontaktu.

Tel. 736 830 894
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 5
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie