KACPER - superowy pies z dużym potencjałem do adopcji

Dodane przez schronisko, Czwartek, 22 Czerwiec, 2017  17:27
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 506713343
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

KACPER - przepis na to, jak uzyskać Kacpra: należy wziąć sznaucera średniego. Troszkę go przygnieść do ziemi, potem rozciągnąć, trzymając za ogon i za nos. Następnie tu i ówdzie chlapnąć nieco innym kolorem - i Kacper jak malowany. Kacper sprawia wrażenie, jakby życie było jedną, niekończącą się imprezą - ciągle w doskonałym humorze, cały czas zaczepiający do zabawy, tryskający radością i nieustannie merdający ogonem na widok ludzi. Niestety, w tej beczce miodu jest też łyżka... dziegciu: Kacper nie dał się złapać na smycz i wyprowadzić z kojca. Do kontaktu z ludźmi - pierwszy, do spacyfikowania - ostatni; wszelkie próby łapania traktował jako kolejną zabawę w berka. Być może był wiejskim powsinogą, który nigdy nie zhańbił się chodzeniem na smyczy, może też ma w pamięci traumatyczne łapanie go, które zakończyło się dowozem do schroniska, nie wiemy. W każdym razie ma w sobie naturalną potrzebę życia blisko człowieka, tyle, że tej rzeczywistej bliskości trzeba go będzie nauczyć. Dobrze byłoby, aby w domu był drugi pies, który będzie przewodnikiem i nauczycielem. I niewskazane, aby Kacper trafił od razu w sam środek wielkiego miasta, z obowiązkowymi spacerami na smyczy.
Kacper ma ok. 4 lat. W schronisku przebywa od stycznia 2016r. (trafił tu z innego schroniska, w którym nie wiadomo, jak długo przebywał)
KOJEC: IV - 9
uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-713-343
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

POMAGAMY W TRANSPORCIE
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 300
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie