Demontaż sklepu - praca do 15.09.17

Dodane przez Fallwork (Firma), Środa, 18 Październik, 2017  17:02
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:FallWork

Lokalizacja: Gdańsk ul. Kołobrzeska

ZADANIA:
- wykładanie towaru na półki
- demontowanie stoisk i regałów w sklepie
- pakowanie asortymentu

WYMAGANIA:
- własny dojazd do sklepu przy ul. Kołobrzeskiej
- dyspozycyjność do pracy w dn 29.08-15.09.17 (3 tygodnie)
w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku
- mile widziani Panowie z racji przenoszenia konstrukcji

OFERUJEMY:
- stawka 14 zł brutto
- wypłata w ciągu tygodnia!
- możliwość innych prac dodatkowych
- umowa zlecenie
- zatrudnienie online przez internet bez wyjścia z domu!

Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231

Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
*oferta pracy tymczasowej

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 609

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Gdańsk
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń