6 PANÓW DO PRACY W MAGAZYNIE OD zaraz

Dodane przez WygHr, Czwartek, 12 Styczeń, 2017  11:22
  • Telefon: 507194723
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Wyg HR

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy Panów na stanowisko

MAGAZYNIER

Lokalizacja: KOKOSZKI Gdańsk
ul. Bysewska

Wymagania:
- Ogólna sprawność fizyczna
- Zainteresowanie podjęciem pracy na dłużej
- Odpowiedzialność, punktualność

Obowiązki:
- Rozładunek kontenerów,
- Streczowanie palet,
- Przygotowanie paczek do wysyłki,
- Praca ze skanerem
- Prace porządkowe w magazynie.

- Praca jedno dwuzmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 14:00 i 14:00 do 22:00

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
gdansk@wyghr.pl z dopiskiem V/KOK/12
Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 194 723 lub 515 323 359